Sadece yılda bir kez yapılan Transformal Nefes Semineri kampını henüz deneyimlemediyseniz bu kez kaçırmayın!

 

Sevgili Nefes Dostu Merhaba,

Doğru ve tam Nefes almanın; fiziksel sağlığımız, duygusal ve zihinsel dengemiz ve ruhumuz üzerinde yarattığı olumlu etkilerinin artık iyice farkındayız. Tüm bu faydalara ilave olarak, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde nefesimizin bağışıklık sistemi ile olan ilişkisi tüm sağlıkçılar tarafından çok net olarak ortaya konmakta ve nefesin önemi defalarca vurgulanmaktadır.

Tüm bunlardan yola çıkarak biz de size diyoruz ki; içinden geçtiğimiz bu zorlu zaman tam da doğru nefes alma ve nefesimizi açma zamanı… Hadi gelin hep birlikte nefes alalım, nefeslerimizi açalım hem fiziksel sağlığımızı destekleyelim hem de streslerimizden arınıp rahatlayalım, zindeleşelim. Neşe ve coşku ile dolup kendimize doğru bir yolculuk yapalım..

Sizleri, nefesle buluşturmak ve nefes farkındalığı yaratmak için 06-10 Kasım 2021 tarihlerinde Transformal Nefes Vakfı Türkiye Temsilcisi Kıdemli Eğitmen Nilgül TAVSEL ve diğer deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde yılda sadece bir kez yaptığımız Transformal Nefes Semineri kampına katılmaya davet ediyoruz. İçeriği oldukça zengin olan seminerimizde nefes seanslarının yanı sıra ‘Bütünsel İyilik ve Sağlığa’ hizmet eden pek çok kişisel gelişim ve araçlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Seminer boyunca yapılan 12 tam nefes seansı ile; yıllar içinde, hücre hafızamızda biriktirdiğimiz, olumsuz duygu ve düşüncelerimizin oluşturduğu düşük frekanslı enerjileri; özel bir teknik ile aldığımız nefesin yarattığı yüksek titreşimli enerji sayesinde pozitif forma dönüştürecek, nefesimizin tamamen açılmasını sağlayacaktır.
Sağlığınız ve güvenliğiniz için gereken tüm önlemleri aldığımız seminerimize gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz.

Gelin, hep birlikte sağlığa, neşeye ve huzura nefes alalım; varoluşumuzun en büyük kanıtı olan Nefes ile bir olalım...

Her daim Neşe, Nefes ve Sevgiyle kalın…
Nilgül Tavsel

Transformal Nefes ve Mandala Çizimi

TRANSFORMAL NEFES VE MANDALA ÇİZİMİ ATOLYE ÇALIŞMASI

Çalışmamaız Transformal Nefes'in ne olduğu, nasıl çalıştığı, fiziksel, zihinsel.duygusal ruhsak seviyelerde hayatımıza neler kattığndan bahsedeceğiz. Sonra ise yeniyıl niyetlerimizi konuşup nefes çalışmamızı gerçekleştireceğiz.
Nefesten sonra Saat 16:00'da mandala yolculuğumuz başlayacak. Mandala binlerce yıllık felsefeye dayanan derin bir meditasyon tekniği, Konsantrasyonu arttıran, daha güçlü odaklanmaya yardım eden, kendi oluşturduğu manyetik alan ile niyetlerin gerçekleşmesinde çekim gücü etkisi olan özel bir teknik. Mnadala için kontenjan sınırı yok! İsterseniz sadece nefese, isterseniz sadece mandala çizmeye, istersenizde ikisine birden katılabilirsiniz

Sosyal medyada paylaş

Başlangıç

6 Kasım, 09:00

Bitiş

10 Nisan
(Tüm gün sürecektir)

Eğitmenimiz

Nilgül Tavsel

Mesaj Gönder