Yeni Ay Astrolojisi

Merkür’ün Balık burcuna girmesi ve 17 Şubat’ta bu burçta geri harekette bulunacak olması nedeni ile yaşayacaklarımız önem kazanmaya başladı.Tam bu dönemde 23 Şubat tarihinde meydana gelecek Balık burcu Yeni Ay'ı için niyetlerimiz için bu durumu da göz önünde bulundurmamız önemli.
Balık burcu duygular ile beraber hareket etmeyi, ruhsallığı, yaratıcılığı, ilahi olan ile bağlantıyı, sevgiyi, şefkati, sanatı temsil eder. 
Balık burcu Yeni Ay zamanında bu konularda niyetlerimizi belirlerken, Merkür'ün geri hareketi, Jüpiter ve Venüs'ün birbirleri ile yaptıkları zorlayıcı etkileşim ve mücadele gezegeni Mars'ın yüceldiği Oğlak burcunda Yeni Ay'a gönderdiği olumlu destekleri göz önünde bulundurmak önemli.
Geçmişten getirdiğimiz ve dramasını devam ettirdiğimiz konular içinde kalarak etrafımızın bize verdiği destekleri görmezden gelmeye devam mı edeceğiz? Yoksa seçimlerimizi hayatımızı farkındalıkla yaşamak için yapmamız gerekenlere mi vereceğiz?
Gelin bunları doğum haritanıza göre konuşalım, niyetlerinizi belirleyelim ve bu niyetlere Transformal Nefes seansı ile nefes alarak sağlamlaştıralım. Ardından Yeni Ay frekansı ile uyumlu  Ses meditasyonunu deneyimleyelim

Merkür Balık dönemi spiritüel çalışmalar için, sanatsal aktiviteler için çok uygundur.

Sosyal medyada paylaş

Başlangıç

24 Şubat, 19:30

Bitiş

24 Şubat, 22:00

Eğitmenimiz

Bilge Akçay

Mesaj Gönder