Nur Üner

Psikolog

The Work of Byron Katie Sertifikalı Eğitmeni

Dengeli ve Verimli Yaşam Koçu

Nur Üner İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan  sonra İngilterede Chelsea School of Art’da İç Mimari bölümünde eğitim aldı. Aynı yıllarda İngilteredeki aktif iş hayatının yanısıra içsel farkındalık seminerlerine katılarak kendini taıma yolculuğuna başladı.

Yaşamdaki beş duyunun algı alanı dışında kalan ve çocukluğundan beri varlığından emin olduğu alanı anlamlandırabilmek için yaptığı çalışmalar arasında Budizm öğretileri, Reiki çalışmaları, Aldoux Huxley ile yaptığı farkındalık atölyeleri, Sadhguru öğretileri var. Bu dönemde yapılan çalışmalar ve edinilen farkındalık bugün de aynı merak ve hevesle devam eden bir anlama, araştırma ve aktarma faaliyetine dönüştü. Yurt içinde ve dışında sayısız seminere, workshop ve eğitime katıldı.

1993 yılında  Türkiyeye döndükten sonra Türkiyede devam eden içsel çalışmalar Nur Üner’i  çeşitli farkındalık metodlarına yönlendirdi ve yılların içinde Byron Katie ve onun Çalışması (The Work) ile karşılaştırdı. Bu çalışmanın sadeliği, netliği, kolay uygulanabilir olması ve alınan olumlu sonuçların kalıcılığı uyguladığı teknikler arasında önemli bir yer almasına neden oldu.

Nur Üner Istanbul’da grup çalışmaları ve bireysel seanslar yaparak çalışmalarını sürdürüyor ve yıllar içinde edindiği farkındalıkları aktarmak arzusu ile çalışıyor.

Eğitmenlerimiz

Her biri kendi branşında ileri seviyede olan ve şifa süreçlerini kalpten yürüten eğitmenlerimiz.

Nilgül Tavsel
Gaia Butunsel Yaşam Merkezi Kurucu
Nur Üner
Psikolog
Ebru Ersezen Kuşcu
Sağlıklı Yaşam Eğitmeni
Alara Malaz
Biorezonans ve Biofeedback Terapisti
Nihan Altuğ
Yoga ve Pilates Eğitmeni
Sema Özyurt
T’ai Chi Eğitmeni
Temel Şeker
Ecz / Homeopati Danışmanı
Bilge Akçay
Astrolog
Yaprak Aslanefe
Mindfulness Meditasyon ve Yoga Egitmeni
Müge Önsipahioğlu
Reiki Master & Acutonics uygulayıcısı
Sezin Uğurluoğlu
Şamanik Enerji Uygulayıcısı
Esma Baysoy
İç Organ Masaj ve Tok Sen Terapisti