Nur Üner

Psikolog

The Work of Byron Katie Sertifikalı Eğitmeni

Dengeli ve Verimli Yaşam Koçu

Nur Üner İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan  sonra İngilterede Chelsea School of Art’da İç Mimari bölümünde eğitim aldı. Aynı yıllarda İngilteredeki aktif iş hayatının yanısıra içsel farkındalık seminerlerine katılarak kendini tanıma yolculuğuna başladı.

Yaşamdaki beş duyunun algı alanı dışında kalan ve çocukluğundan beri varlığından emin olduğu alanı anlamlandırabilmek için yaptığı çalışmalar arasında Budizm öğretileri, Reiki çalışması çeşitleri, Aldoux Huxley ile yaptığı farkındalık atölyeleri, Sadhguru öğretileri var. Bu dönemde yapılan çalışmalar ve edinilen farkındalık bugün de aynı merak ve hevesle devam eden bir anlama, araştırma ve aktarma faaliyetine dönüştü. Yurt içinde ve dışında sayısız seminere, workshop ve eğitime katıldı.

1993 yılında  Türkiyeye döndükten sonra Türkiyede devam eden içsel çalışmalar Nur Üner’i  çeşitli farkındalık metodlarına yönlendirdi ve yılların içinde Byron Katie ve onun Çalışması (The Work of Byon Katie) ile karşılaştırdı. Bu çalışmanın sadeliği, netliği, kolay uygulanabilir olması ve alınan olumlu sonuçların kalıcılığı uyguladığı teknikler arasında önemli bir yer almasına neden oldu.

Nur Üner Istanbul’da grup çalışmaları ve bireysel seanslar yaparak çalışmalarını sürdürüyor ve yıllar içinde edindiği farkındalıkları aktarmak arzusu ile çalışıyor.

Eğitmenlerimiz

Her biri kendi branşında ileri seviyede olan ve şifa süreçlerini kalpten yürüten eğitmenlerimiz.

Nilgül Tavsel
Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi Kurucu
Nur Üner
Psikolog
Ebru Ersezen Kuşcu
Bütünsel Beslenme Eğitmeni
Alara Malaz
İyi Yaşam Koçu
Nihan Altuğ
Yoga ve Pilates Eğitmeni
Sema Özyurt
T’ai Chi Eğitmeni
Temel Şeker
Eczacı / Danışman
Bilge Akçay
Astrolog
Zulal Özen
Mindfulness Meditasyon ve Yoga Egitmeni
Buğra Oygur
Mindfulness Eğitmeni
Müge Önsipahioğlu
Reiki Master & Ses ve Nefes uygulayıcısı
Sezin Uğurluoğlu
Şamanik Enerji Uygulayıcısı
Esma Baysoy
İç Organ Masaj ve Tok Sen Terapisti