Ebru Ersezen Kuşcu

Bütünsel Beslenme Eğitmeni

1975 yılında doğan Ebru Ersezen Kuşcu, Ankara üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme mezunudur. Üniversite sonrası bir yıl Sports International program koordinatörlüğü yaptıktan sonra, Garanti Bankası MT programı ile bankacılık kariyerine başlamıştır. Yedi yıl süren bankacılık deneyimi sırasında bir yıl University of California Riverside’da Global Business Management Programını tamamlamıştır.

2004 yılında finans sektöründe çalışmaya son vererek, Nar eğitim ve danışmanlık şirketinin kurucu ortaklarında olmuştur. Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlarken, NLP eğitimleri başta olmak üzere farklı disiplinlerden kişisel gelişim eğitimleri de almıştır. 2010 yılında önemli bir karar ile bütünsel beslenme okumaya karar verip, INN (Institute for Integrative Nutrition) de “health coach” sertifika programını tamamlamıştır. O güne kadar eğitim ve yaşam deneyimleri ile hazırladığı eğitimleri çeşitli kurumlarda yıllardır vermekte olup, atölyeler, seminerler de yapmaktadır. 2016 yılında kurumsal wellness alanında aldığı eğitimlerle ilgili, çalışanların sağlığını ve mutluluğunu, kurumların da performansını ve karlılığını olumlu yönde etkileyen analiz, tasarım, uygulama, ölçme, değerlendirme çalışmaları da yürütmektedir. 2018 yılında geliştirdiği akıllı telefon uygulaması (ENYA) ile online arınma programlarında öğrenmenin yaşama geçişi hedeflenmektedir.

Türkiye’nin ilk ekolojik oteli olan Narköy’ün kurucu ortaklarından olan Ebru Ersezen Kuşcu, doğanın içinde tamamen doğal gıdalarla arınma programları da gerçekleştirmektedir. Atölye çalışmalarında, birlikte deneyimleyip öğrenme ve öğrenme sonrası pratiğe dönüştürme hedeflenmektedir.  Bütünsel yaşam atölyeleri çalışmalarından bazıları, Güne Zinde Başla, Zinde Yaşam Pratikleri, Ekolojik Temizlik…vb

Eğitmenlerimiz

Her biri kendi branşında ileri seviyede olan ve şifa süreçlerini kalpten yürüten eğitmenlerimiz.

Nilgül Tavsel
Gaia Bütünsel Yaşam Merkezi Kurucu
Nur Üner
Psikolog
Ebru Ersezen Kuşcu
Bütünsel Beslenme Eğitmeni
Alara Malaz
İyi Yaşam Koçu
Nihan Altuğ
Yoga ve Pilates Eğitmeni
Sema Özyurt
T’ai Chi Eğitmeni
Temel Şeker
Eczacı / Danışman
Bilge Akçay
Astrolog
Zulal Özen
Mindfulness Meditasyon ve Yoga Egitmeni
Buğra Oygur
Mindfulness Eğitmeni
Müge Önsipahioğlu
Reiki Master & Ses ve Nefes uygulayıcısı
Sezin Uğurluoğlu
Şamanik Enerji Uygulayıcısı
Esma Baysoy
İç Organ Masaj ve Tok Sen Terapisti