Yeni Ay Astroloji Yorumu: Yeni Ay'da Bizleri Neler Bekliyor?

2020’nin ilk Yeni Ayını 24 Ocak Cuma günü yaşayacağız.

Yeni Ay döngüsü zamanları, gökyüzünde çok güçlü yeniden yapılanma ve yeni başlangıçlar enerjileri ortaya çıkar. Bu dönemde ekeceğimiz her tohum bu güçlü enerji ile büyür ve gelişir. Hayatımız ile ilgili isteyeceğimiz her konu Yeni Ay hangi burçta oluyor ise, o burcun enerjisi ile olgunlaşır.

Kadim bilgeliklerde Yeni Ay zamanları özel kutlamalar ve ritüeller yapılır, doğadaki bu başlangıç kutlanır. Bu güçlü enerji zamanları yapacağımız nefes çalışmaları ile niyetlerimiz için olumlu sonuçlar almaya doğru adımlar atacağız.

Yılın ilk Yeni Ay’ını Kova burcunda yaşayacağız.

24 Ocak Cuma günü Saat 19.30’da Gaia Bütünsel Yaşam Merkezinde ki“Yeni Ay” astroloji çalışmamızda Katılımcıların haritaları üzerinden Kova burcu Yeni Ay’ının güçlü enerjisini hangi konular için kullanabileceğimizi belirleyerek yapacağımız nefes seansında, doğum tarihinizi, yerinizi ve saatinize katılım bilginiz ile iletmenizi rica ediyoruz.

Yeni Ay kova burcu enerjileri: özgür ve şimdiye kadar düşünülmemiş yenilikçi bakış açıları ile ilgili tohumlar atabiliriz. Arkadaşlık, reformist, herkesi tüm özellikleri ile kabul etme ve herkes ile bir olma enerjisi ile niyetlerimizi oluşturabiliriz. “Ben” ve “Biz” beraberdir. Yeni gruplar, dernekler, takım çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri de bu Yeni Ay’ın konuları arasında olabilir.

ASTROLOG
Bilge AKÇAY

Sosyal medyada paylaş