22 Aralık Oğlak Burcu ve Dolunay Etkisi

Oğlak Burcu zamanı : 22 Aralık 01:23 Güneş Oğlak Burcunda ve 20:48 Yengeç - Oğlak burcu ve Dolunay  

Oğlak burcu toprak elementinden öncü nitelikli bir burçtur. Satürn tarafından yönetilir. Astrolojide adım atmak ve aksiyonları hayata geçirmek konularında en başarılı burç olan Oğlak burcu, ciddi, mesafeli, ne istediğini bile ve bu isteklerine ulaşmak için adım adım tüm aşamaları planlayan özelliği ile tanınır.

Doğum haritasında kariyer ve sosyal statü alanının gösteren 10.evi yönetir. Disiplin Oğlak burcu için çok önemlidir.
22 Aralık tarihinde başlayan ve 30 gün sürecek olan Oğlak burcu döneminde, sorumluk sahibi ve büyük bir disiplin içerinde hayatımızı yöneteceğiz. Somut ve faydalı konuların hayatımızda daha fazla yer alacağı bu dönemde özellikle kariyerimiz, sosyal çevremiz, bulunduğumuz konum, mevki konularında atılım içerisinde olacağız.

Toprak grubu olan Oğlak,Boğa,Başak ile bu burçların karşıt burcu olan Yengeç,Akrep ve Balık burçları bu dönemi daha etkin kullanabilecekler. Kariyer konularında somut adımlar atabilir, isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. 

Oğlak burcunun başladığı gün gerçekleşecek Dolunay ile ev ve aile konularından kendiniz için önemli olan konulara yönelmek için gereksinim duyduğunuz tüm bilgiler önünüze çıkacak. 7 Aralık tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Yeni Ay zamanında, daha fazla ilahi olan ile ilgilenirken şimdi daha elle tutulur somut kavramlara önemseyecek ve Yeni Ay zamanı başlayan konularınızda netlik arayacaksınız.

Doğum haritanızda Oğlak-Yengeç burcu tarafından önetilen yaşam alanı konularında dengeyi bulmak önem kazanacak ve Oğlak burcunun önettiği yaşa alanı konularınızda disiplin ve sorumluluk içinde olacaksınız.

Sosyal medyada paylaş