Neden Bir Nefes Tekniğine İhtiyacım Var? Transformal Nefes Yolculuğum

Yaşam şeklimiz, nefesimizin yansımasıdır.

Eskiden yaşadığım zorluklar ile ilgili çevresel faktörlerin, etrafımdaki kişilerin sorumlu olduğunu düşünür ve onları değiştirerek çözüme gitmeye çabalardım.
Tabii ki çabalarım hiçbir zaman sonuç vermedi ve ben bir gün tükendim...
Ve ‘kendine teslime oldum.’
Hayatımı mutlu, keyifli kılmak ve gücümü yeniden kazanmak istiyordum. Buna niyet ederek Transformal Nefes ile içsel yolculuğuma çıktım.
Ve Transformal Nefes, hayatımda öyle derin, köklü ve kalıcı dönüşümler sağladı ki, bu eşsiz yöntemi ihtiyacı olan kişilerle buluşturmayı misyon edindim.
Artık biliyorum ki;
Nefesimizin açık olduğu ölçüde yaşamı dolu dolu yaşayabiliyoruz, potansiyelimizi özgürce ifade edebiliyoruz, sevgiyi, şefkati ve güveni hissedebiliyoruz...

Transformal Nefes nedir?
Transformal Nefes, bireyin hayatında büyük bir dönüşüm gerçekleştiren içsel bir yolculuktur. Titreşimin yükseltilmesini esas alan dinamik ve güçlü bir tekniktir. Diğer nefes tekniklerinden farklı olarak fiziksel, duygusal-zihinsel ve ruhsal alanların hepsinde dönüşüm gerçekleştirir; daha iyi nefes almamızı, daha çok enerjiye sahip olmamızı, daha huzurlu ve sevgi dolu olmamızı ve sonunda daha yüksek bilinç seviyelerine erişmemizi sağlar.
Transformal Nefes, 2014 yılıda İngiltere’de ‘En İyi Tamamlayıcı Tıp’ ödülüne layık görülmüştür.

Transformal Nefes uygulaması nasıl işler?
Transformal Nefes’te hayatı dönüştüren etki; düşük titreşimsel modelin daha yüksek titreşimsel enerji kaynağı ile bağlantıya geçerek, evrensel sürüklenme prensibi doğrultusunda kalıcı olarak yüksek frekansa dönüşebilmesidir. Bu sebeple, Transformal Nefes’in getirdiği yüksek titreşimsel enerjiyle yıkandığımızda, kendimizi hafiflemiş ve daha berrak hissederiz.
Transformal Nefes’in etkisi kalıcıdır.

Transformal Nefes’in seviyeleri nedir?
Transformal Nefes’in üç seviyesi vardır. Birinci seviyede kısıtlı nefes alma şekilleri açılır,temizlenir, daha etkin ve kolay nasıl nefes alacağımız öğrenilir. Kapalı ve kısıtlı nefes alma şekli yüzünden birçok insan solunum kapasitelerinin küçük bir kısmını kullanır. Nefesimizi açtıkça ve geliştirdikçe, vücudun doğal şifalanma yeteneklerini desteklemek ve daha fazla enerjiye sahip olmanın yanında, daha fazla iyilikle karşılaşma ve tecrübe etmemizi de önemli ölçüde geliştiriyoruz. Nefesimizin açık ve akışta olduğu seviyede, yaşamın akışındayız. Doğulular binlerce yıl boyunca, yaşam gücünün vücuda en temel giriş şeklinin, hayat gücü ile daha fazla enerji sağlayan, nefes alma yoluyla olduğunu biliyorlardı.
Transformal Nefes’te bedenimize aldığımız hava miktarının direkt olarak hayatta kabul edebileceğimiz iyilikle ilişkili olduğunu biliriz.
Transformal Nefes’in ikinci seviyesi ise bizim en başta nefes alışımızı kapatmamıza neden olan temel sebeplerden arınmayla ilgilenir. İkinci seviye bilinçaltı seviyesindeki travmaları ve olumsuzlukları şifalandırmada etkin olarak çalışır. Bunlar, hücresel ve bilinçaltı seviyesinde depolanmış olan geçmişe ait dile getirilmemiş duyguları, olumsuz inançları, eski kayıtları ve geçmiş anıları içerir. Onları bilinçaltında toplamanın en temel yollarından biri nefes almayı kapatmak ve kontrol etmektir. Kapanmış bölgelere nefes alarak bu süreci tersine çevirebiliriz. Bu süreçte eski duyguları, düşünceleri ve anıları yüzeye çıkarıp, bunlara nefes alarak, bu bastırılmış öğeleri daha yüksek bir enerji şekline katabilir, bu baskılanmış enerjiler için kalıcı bir çözüm yaratabiliriz. Bilinçaltının temizlenmesiyle, doğum ve ilk çocukluk dönemine ait travmalar, bilinç dışı ölme istekleri, ebeveyn ve otorite sorunları, kendini sabote etme modelleri ve bunlara ek bilinçaltında farklı zamanlardan oluşan tüm diğer olumsuzluklar gibi fonksiyon bozukluğu olan temel alanlar ele alınarak şifalandırılır.
Bilinçaltımızı temizlemek için bugün bulabileceğiniz en etkin ve neşeli yol Transformal Nefes’tir.
Bilinçaltının derinliklerinin açılmaya ve temizlenmeye başlamasıyla, Transformal Nefes’in üçüncü seviyesinde özümüz ile olan bağımız güçlenir, daha yüksek bir bilince ve farkındalığa ulaşırız.
Her Transformal Nefes seansından sonra daha açık ve daha hafiflemiş hisseder, titreşimsel frekansımızı kalıcı olarak yükseltmiş oluruz.

Transformal Nefes’i hangi durumlarda deneyimlemek önerilir?
Hayatında tekrarlayan problemleri olan, duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ve güvenle ifade etmek isteyen, eril-dişil enerjisinde dengesizlik yaşayan, hakettiği sevgiyi, aşkı, bolluk bereketi yaşamına çekmek, daha sağlıklı olmak isteyen, kısacası yaşamını dolu dolu yaşamak isteyen herkes için Transformal Nefes faydalı olabilir.
Transformal Nefes: Hayatı dolu dolu yaşamak için... . Bütünsel yaşam merkezimiz Gaia’da transformal nefes seanslarına haftalık olarka katılabilir ve etkinlik takviminden takip edebilirsiniz.

Nilgül TAVSEL
Transformal Nefes Vakfı Türkiye Temsilcisi
Gaia Butunsel Yaşam Merkezi Kurucu
www.butunselyasam.com
info@transformalnefes.com

Sosyal medyada paylaş